Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. HABERLER
  4. »
  5. Avrasya Tüneli Geçiş Ücretleri Güncellendi, Yüzde 40 Zam Yapıldı

Avrasya Tüneli Geçiş Ücretleri Güncellendi, Yüzde 40 Zam Yapıldı

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 2 dk okuma süresi
63 0
Avrasya Tüneli Geçiş Ücretleri Güncellendi, Yüzde 40 Zam Yapıldı

Köprü ve otoyollara yapılan zam sonrası gözlerin çevrildiği Avrasya Tüneli geçiş ücretleri yeniden güncellendi. Yeni tarifelere yüzde 40 zam yapıldı.

Avrasya tünelini kullanan kişilere yeni haber geçiş ücretlerine yapılan yüzde 40 oranındaki zam ile geldi. 80 TL olan otomobil ile geçiş ücreti 112 TL olurken gece geçecek sürücüler bunun için 56 TL ödeyecek. Güncellenen Avrasya tüneli geçiş ücretleri şu şekilde oldu;

Okunmalı : İcradan Satılık 2018 Model Skoda Octavia

  • Gündüz 05:00 – 23:59 Saatleri arası

Otomobil 112 TL

Minibüs 168 TL

Motosiklet 43,7 TL

  • Gece 00:00 – 04:59 saatleri arasında

Otomobil 56 TL

Minibüs 84 TL

Motosiklet 21,85 TL

Okunmalı İcradan Satılık 2021 Model Ford Courier

Avrasya Tüneli Geçiş Ücretleri Güncellendi, Yüzde 40 Zam Yapıldı
Avrasya Tüneli Geçiş Ücretleri Güncellendi, Yüzde 40 Zam Yapıldı

Köprü ve Otoyol Geçişlerine Zam

Köprü ve otoyollara da zam yapılmıştı. Geçtiğimiz gün yapılan açıklama ile İstanbul’da bulunan 15 Temmuz ile Fatih Sultan Mehmet Köprülerinde otomobillerden tek yönlü geçişlerde 24 TL alınmaya başlanmıştı. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ise 49 TL olmuştu. Osmangazi köprüsünden geçenler ise 290 TL ödedikleri ücreti artık 399 TL olarak ödeyecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir