Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. HABERLER
  4. »
  5. Akaryakıt Fiyatları Tüm İstasyonlarda Tek Fiyat Oldu

Akaryakıt Fiyatları Tüm İstasyonlarda Tek Fiyat Oldu

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 2 dk okuma süresi
66 0

EPDK’nın almış olduğu karar sonrası benzin istasyonlarında akaryakıtta tek fiyat uygulaması başladı.

EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) akaryakıt ürünlerinin istasyonlarda tek fiyat üzerinden satılmasına dair kararı yürürlüğe girdi. Karara göre 95 otan benzin ve dizel ile ultra force, fuelsave, power, vpro ve vmax gibi ifadeler ile farklılaştırılan yakıtların satışı tek fiyat üzerinden yapılacak.

Okunmalı : İcradan Satılık 2018 Model Skoda Octavia

Benzin İstasyonlarında Akaryakıt Tek Fiyat Oldu

Akaryakıt markalarının güçlü, yakıt tasarruflu, ultra kuvvetli olarak tanımladığı ve farklı isimler altında satışa sunduğu ürünler artık tek fiyat üzerinden satılacak. Kararın uygulamaya alınması ile benzin istasyonlarındaki tabelalar motorin ve kurşunsuz benzin olarak iki fiyatla sabit kaldı. Kararın uygulanması ile 13 bin benzin bayisi tabelaları eşitledi.

Okunmalı İcradan Satılık 2013 Mercedes Benz

Özellikle büyükşehirlerdeki akaryakıt istasyonlarındaki tabelaların fiyatlarının tek rakam üzerinden olması herkesin dikkatini çekti. Akaryakıt dağıtımını üstlenen lisans sahipleri benzin ve motorinde yüzde 0,5’ini aşmamak kaydıyla çeşitli maddeler ile yakıtlarını iyileştirmek için çalışma yapabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir