Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 2 dk okuma süresi
285 0

Türkiye’de hacizli olarak satışa konu edilen araçlar, evler, daire ve tarla ile arsalar farklı yöntemlerle satışa sunulmaktadır. hacizli.com.tr bu satışlardan ara ara bilgilendirme yapmaktadır. 

hacizli.com.tr hacizli mal varlıklarının alım satım ve diğer hususlarda karşılaşılacak sorulara yanıtlar arayan ve veren bir sitedir. Blog yazıları tamamen yorumlardan ibarettir. Bu sebeple asıl bilgi alınması için hukuki zeminlerden destek alınması doğru olur. 

hacizli.com.tr tamamen bilgi amaçlı kurulmuş bir sitedir. Sitede yayımlanan haberler, blog yazıları, satışa konu edilen icralık ve hacizli araçların tarihi geçmiş olabilir. Fiyatları değişiklik gösterebilir. Bu durum tamamen satışa konu eden kurumsal firmaların sorumluluğundadır. 

hacizli.com.tr araç satışa yapmaz. Hiç bir aracın ve evin diğer malların satışında ortaklık yapmaz, aracılık etmez. Satış ilgili kurumu ilgilendirir. Böylelikle satış sonrası muhtemel mağduriyetler alıcı ve satıcıyı ilgilendirmektedir. hacizli.com.tr sitesi bu konuda sorumlu değildir. 

Hacizli araçların alım satımı ve mağduriyetleri tamamen alıcı ve satıcı ilgilendirir. hacizli.com.tr aracılık etmez, para istemez, teminat istemez. Araç satışı yapmaz. Tamamen bilgi niteliğinde kurulmuştur. 

Hacizli araçlar ve diğer mal varlıkları ile ilgili paylaşıla yazılarda, makale ve haberlerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen turanay@turanay.com.tr adresine mail yollayın. Kısa sürede sorun çözülecek ve yanlışlık giderilecektir.