Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. BLOG
 4. »
 5. Güneşli Hacizli Araçlar, Nerede, Nasıl Alınır?

Güneşli Hacizli Araçlar, Nerede, Nasıl Alınır?

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 6 dk okuma süresi
688 0
Güneşli Hacizli Araçlar

Güneşli Hacizli Araçlar satış merkezinin adresi Evren Mahallesi, Gülbahar Caddesi, No: 21 Bağcılar İstanbul adresidir. Güneşli hacizli araçlar telefon numarası ise 0 212 656 51 31’dir.

6183 sayılı Amme Alacakları Tahsili Usulü Hakkındaki Kanun uyarınca vergi mükellefi olan ancak vergisini ödemeyenlerin borcuna dair araçları haczedilmektedir. Bu haczedilen araçlar vergi dairesinden satılık hacizli araçlar olarak satışa sunulmaktadır. Türkiye’de her ilde vergi dairesi bulunur. Bu daireler üzerinden araç satışı yapılmaktadır. İstanbul Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar bu listeden sadece bir tanesidir. Ancak bunun önemi Güneşli Hacizli Araçlar satış merkezinin İstanbul’da olmasıdır. Zira en çok araç satışı burada yapılmaktadır. Öyle ki her türlü araç bulunabilmektedir. Bu sebeple burası satış deposu olarak kullanılmaktadır. Merak edilen husus ise buradan nasıl araç alındığıdır.

İstanbul Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araç Merkezleri

Güneşli Hacizli Araçlar merkezinden satılığa çıkarılan araçları buradan güncel olarak takip edebilirsiniz. Burada araçların cinsi, markası yılı, yakıt tipi, vites özellikleri, motor hacmine kadar birçok bilgi mevcuttur. Bununla birlikte aracın muhammen bedeli, ihale tarihleri gibi bilgilere de ulaşılabilmektedir. İstanbul çok geniş bir coğrafyadır. Bu sebeple birden fazla vergi dairesi, malmüdürlüğü söz konusu olmaktadır. İstanbul Vergi Dairesinden satılık hacizli araçlar satış mahalli olarak başlıca listemiz şu şekildedir.

Güneşli Hacizli Araçlar
Güneşli Hacizli Araçlar
 • Esenler Araç Satış Merkezi
 • Esenyurt Vergi Dairesi Müdürlüğü
 • Sultanbeyli Vergi Dairesi
 • Avcılar Vergi Dairesi
 • Mecidiyeköy Vergi Dairesi
 • Kozyatağı Vergi dairesi
 • Tuzla Vergi Dairesi
 • İkitelli Vergi Dairesi
 • Maslak Vergi Dairesi
 • Nakil Vasıtaları Vergi Dairesi
 • Göztepe Vergi Dairesi
 • Beykoz Vergi dairesi
 • Bayrampaşa Vergi Dairesi
 • Kocasinan Vergi dairesi
 • Güneşli Vergi Dairesi Hacizli Araçlar

Vergi dairesi Güneşli Hacizli Araçlar uygun araç alımı için en çok tercih edilen yerlerden biri olmaktadır. Buraya konumunuz üzerinden GPS ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Güneşli VDB Hacizli Araçlar tercihen ihtiyacınıza yönelik olarak ticari ve hususi olabilmektedir. Buradan özellikle ticari araçlar çok yoğun bulunmaktadır. Sebebi ise ticari firmaların vergi borcundan dolayı daha çok olmasıdır. Güneşli Vergi dairesi hacizli araçlar sahibinden arayışı yapılsa da burada sahibinden satılması mümkün değildir. Zira haczeden taraf vergi dairesidir. Bu sebeple belli süreler sonrası borcun ödenmemesi halinde Vergi daireleri araçları ihale yöntemi ile satışa çıkarmaktadır.

Güneşli Hacizli Araçlar
Güneşli Hacizli Araçlar

İhale İle Güneşli Hacizli Araçlar Satışı

Güneşli Hacizli Araçlar Listesi sürekli güncellenerek internetten ilan edilmektedir. Burada hususi araçlarda dahil olarak motorsiklete kadar her türlü aracı bulabilirsiniz. Araçların ihale yöntemi ile satışa çıkarılmasına rağmen alıcı bulamayabilir. İki kez ihale yapılmaktadır. İhale sonrası satılmayan araçlar teklif usulü satılığa çıkarılmaktadır. Böylelikle çok daha uygun fiyatlara araç alımının yolu açılmış olur. Güneşli hacizli araç listesi bu yüzden çok önemli olmaktadır.

Güneşli hacizli araç satış yeri nerede sorgusu internette sıklıkla yapılmaktadır. Satış adresi Evren Mahallesi, Gülbahar Caddesi, No: 21 Bağcılar İstanbul adresindedir. İhale tarihi ve saati burada olmanız halinde gerekli formun tanzim edilerek ihaleye katılım sağlanabilmektedir. İhale için önemli olan hususlardan biri muhammen bedel üzerinden yatırılan teminatlardır. Bu teminatı yatıran herkes ihaleye girebilmektedir.

Güneşli Hacizli Araçlar
Güneşli Hacizli Araçlar

Okunmalı Araç Üzerinde Haciz Varsa Satılabilir mi?

En Uygun Fiyatlı Hacizli Araçlar

Araç satışlarında ihale yöntemi ile olması bazı olumsuz tarafları olabilir. Aracın uzun süre çalışmaması, eksik aksamlarının olması, aküsünün bitmesi ve ruhsatının olmaması gibi nedenlerle karşılaşılabilmektedir. Bu gibi durumlarda alıcı her türlü sorunu kabul etmiş olmaktadır. Araçlar genelde çalışmadığından çekici ile buradan götürülmektedir. Ancak en uygun fiyatlı araçlar olması nedeniyle bu tür masraflar çok dikkate alınmamaktadır.

İstanbul Vergi Dairesinden satılık hacizli araçlar belli periyotlarla yasal düzenlemeler neticesinde yapılmaktadır. Hacizli araç alım satım yerleri listesinden sadece bir tanesidir. Zira hacizli araçlar farklı alım noktaları ile uygun koşullarda sağlanmaktadır. Özellikle yüksek model, düşük km araç arayanlar için en uygun fiyatlar verilerek alınabilecek adreslerden olmaktadır.

Araçtan anlıyorsanız fiziki olarak aracın olduğu yerde ihaleye katılabilirsiniz. Bu aşamada ihale öncesi aracı inceleme fırsatı bulmanız bir avantaj olarak görülebilir. Bununla birlikte iletişim adresinden yetkili kişilerle iletişim kurmanız halinde ihale öncesi de aracı görebilme imkanınız olabilir. Ancak İstanbul’da vergi dairesinden satılık hacizli araçlar listesinin en önemli adresi Güneşli Hacizli Araçlar satış merkezidir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir