Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. ARABALAR
  4. »
  5. Yeni Tiguan Tüm Güzelliğiyle Gözlerini Kırptı

Yeni Tiguan Tüm Güzelliğiyle Gözlerini Kırptı

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 2 dk okuma süresi
60 0
Yeni Tiguan Tüm Güzelliğiyle Gözlerini Kırptı

Gerçekte SUV deneyimini en heyecanlı haliyle yaşamayı karşılamak için Volkswagen yeni Tiguan tüm güzelliğiyle görücüye çıktı. Yeni sürprizleri bulunan araç şimdiden herkesin ilgi odağı.

Gerçek SUV deneyimini için yeniden tasarlanan Volkswagen yeni Tiguan yollardaki yerini aldı. Dünyanın en popüler SUV’ları arasında gösterilen Tiguan’ın yeni teknolojik donanımı ise parmak ısırtıyor. Yeni nesil 0.28 cd’lik etkileyici aerodinamik sürtünme kat sayısına sahip aracın özellikle son dönemin popüleritesi hiybrid motor herkesin taleplerine cevap verecek özelliklere sahip.

Yeni Tiguan’ın 4MOTION dört teker çekiş sistemi bulunuyor. Şasi kontrolü ise DCC Pro ile en üst seviyeye çıkarılmış. Alman teknoloji devi Volkswagen bu anlamda beklentileri karşılayan bir SUV ile dünya pazarında yeniden şahlanacak.

Okunmalı İcradan Satılık Hacizli 2020 Model Volkswagen Tiguan

Yeni Tiguan Tüm Güzelliğiyle Gözlerini Kırptı
Yeni Tiguan Tüm Güzelliğiyle Gözlerini Kırptı

Volkswagen Yeni Tiguan Fiyatı Ne Kadar?

Yeni Tiguan 1.5 eTSI ve 2.0 TDI 4 MOTION motor seçenekleri ile satışa sunuluyor. Donanımi ise Impression, Business, Elegance, R-Line olarak tüketicinin talebine göre şekilleniyor. En çok merak edilen husus ise fiyatı. Volkswagen yeni Tiguan başlangıç fiyatı 2 milyon 35 Bin lira olarak belirlenmiş.

Araç sürüş modu seçme imkanı veriyor. Sürüş profil seçimi Driving Profile Selection, ambiyans aydınlatma, ses ayarları ile sürüş deneyim kumandası aracın en büyük teknolojik donanımını yansıtıyor.

Konfor, güç ve tasarruflu yakıt performansı sağlayan Tiguan’ın başlıca öne çıkan özellikleri şu şekilde;

  • Sınırları aşan ferahlık sunan panoramik cam tavan
  • Sürüş deneyim kumandası
  • Akıllı yakıt tüketimi
  • Teknolojik donanım
  • Yüksek konfor

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir