Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. HABERLER
  4. »
  5. SGK’dan Hacizli Araçlar Satışa Çıkarıldı

SGK’dan Hacizli Araçlar Satışa Çıkarıldı

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 4 dk okuma süresi
357 0
SGK’dan Hacizli Araçlar

Artan otomotiv fiyatları karşısında araba hayalini en uygun fiyatlarla karşılamak isteyenler SGK’dan hacizli araçlar satış fırsatını kaçırmak istemiyor. SGK’dan hacizli arabalar haberimizde yer alıyor.

2023 yılında artan otomobil fiyatları araç sahibi olmak isteyenleri daha ucuz araç alma yollarını araştırmaya zorladı. Bu anlamda en çok takip edilenlerden biri hacizli araç satışları oldu. Farklı kanallardan araç alımı yapılması mümkün. Bu aşamada en çok araştırılan konulardan biri de SGK’dan hacizli araçlar oldu. Haberler ile sosyal medyada araç satışları bu anlamda çok yakından takip ediliyor.

SGK’dan Hacizli Araçlar
SGK’dan Hacizli Araçlar

Sosyal Güvenlik Kurumundan Hacizli Araçlar Satılıyor

İnternette satışa çıkarılan araçlar hakkında ayrıntılara yer veren Sosyal Güvenlik Kuruluşu yenilenen araçlar ile ilanlarını tekrarlıyor. Özellikle hacizli malların satışında ise uygun fiyatlar herkesin dikkatini çeken başlıca husus. Zira artan araba fiyatları alım gücünü neredeyse imkansız kılıyor. Bu aşamada ikinci el araç alımında en önemli yollardan biri olarak SGK satılık araçlar olarak görülüyor.

SGK’dan Hacizli Araçlar
SGK’dan Hacizli Araçlar

Hemen hemen Türkiye’nin tüm illerinde bulunan araçlar ihale yönteminin dışında pazarlıkla satılıyor. Bu anlamda farklı model ve tarzlarda araçlar burada bulunabiliyor. Araçların dışında gayrimenkul satışları da gerçekleştiriliyor. SGK satılık mallar ve araçlara ait liste ise burada güncellenerek yayınlanıyor. Açılan sayfa üzerinden ayrıca detaylı aramalar söz konusu ediliyor. Zira burada illere göre, gayrimenkullere göre, araçlara göre listeleme yapmak mümkün. Bu sayede çok daha kolay bir ara yüz ile vatandaşlara hizmet veriliyor.

SGK’dan Hacizli Araçlar
SGK’dan Hacizli Araçlar

SGK’dan Satılak Hacizli Araçlar Ne Kadar?

Örneğin 2012 model Bisan motorsiklet pazarlık ile satış tipinde 6 bin lirada satışa sunulmuş durumda. Bir diğer ilanda ise açık artıma ile Peugeot Panelvan 1998 model olarak 100 bin lira bedel ile satışa çıkarılmış. Araç için ihaleye girilme şartı ise 5 bin lira teminat yatırılması. Bu teminatla ihaleye sonrası araca en yüksek teklifi veren aracın sahibi oluyor.

Fiyatlar ile mukayese yapılabilmesi açısından 2012 model Fiat Egea 400 bin liradan satışa çıkarılmış. Araç açık artırma yöntemi ile satılacak. Bunun yanında ihaleye katılabilmeniz için teminat bedeliniz 20 bin lira olarak belirlenmiş.

SGK’dan Hacizli Araçlar
SGK’dan Hacizli Araçlar

Bir diğer satış ilanı ise 2007 model Volkswagen minibüs. 500 bin lira bedelle satışa çıkarılan aracın teminat tutarı ise 25 bin lira olarak belirlenmiş. İhale tarihi ise 14 ve 21 Ağustos tarihlerinde. Araçlara ait bazı kusurlar olabiliyor. Zira hacizli olması nedeniyle anahtarı ve ruhsatı olmayabiliyor. Bunun yanında bazı eksiklikleri söz konusu olabiliyor. Örneğin uzun süre beklemesi nedeniyle aküsü bitmiş araçlar oluyor. Bu tür araçların ise masrafları alıcıya ait oluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir