Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. ARABALAR
 4. »
 5. Renault Megane E-Tech Özellikleri Fiyatı

Renault Megane E-Tech Özellikleri Fiyatı

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 4 dk okuma süresi
321 0
Renault Megane E-Tech Özellikleri Fiyatı Belli Oldu

Son moda elektrikli araçlar listesine adını yazdıran Renault Megane E-Tech aerodinamik tasarımı ile Türkiye’de satışa çıktı. Renault’un tamamen elektrikli aracı olan yeni Megane E-Tech sportif tasarımı ile göz doldurdu.

Elektrikli araçlar kervanına katılan Renault Megane E-Tech yeni aerodinamik tasarımı ile Türkiye’de araç severlerin beğenisine sunuldu. Tamamen elektrikli olarak üretilen Renault iki versiyonu ile Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni satışa sunulmasının ardından lansmana özel olarak belirlenen fiyatlarda satışa çıkarılan Renault % 100 elektrikli bir araç. Artan yakıt masraflarını arkada bırakacak olan aracın Türkiye fiyatı herkesin merak ettiği başlıca husus oldu. Yeni Renault Megane E-Tech Türkiye fiyatı 1 milyon 499 bin lira oldu. Aracın Iconic versiyonu ise 1 Milyon 599 bin lira oldu.

Renault Megane E-Tech Özellikleri Fiyatı Belli Oldu
Renault Megane E-Tech Özellikleri Fiyatı Belli Oldu

Okunmalı : Çinli Suv Elektrikli Dongfeng Voyah Free Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Renault Megane E-Tech Özellikleri

Özellikle sürüş zevki verecek olan Yeni Megane Iconc versiyonu ön siparişle satılmaya başlandı. Bu aşamada ön siparişe başvuru yapacak ilk 250 kişi yeni Megane aracın sahibi olacak. En çok merak edilen hususlardan biri de E-Tech performansı ve özellikleri. Şehir içinde çok büyük avantajlar sağlayacak olan Megane E-Tech 160 kW elekrikli motora sahip. Bu sayede 220 beygir güç sağlayan araç tek şarjla 450 km yol alacak.

Okunmalı. 4. Nesil Skoda Superb Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Renault Megane E-Tech Özellikleri Fiyatı Belli Oldu
Renault Megane E-Tech Özellikleri Fiyatı Belli Oldu

Araç aynı zamanda 0 dah 100 km’ye sadece 7,4 saniyede çıkabiliyor. 360 derece inovasyon özelliği bulunan araç kendisine has özel olarak üretime alınan yeni CMF-EV platformuna sahip. Bu sayede 60 kWh ince batarya ile kompakt 160 kW elektrikli motorla güçlendirilmiş. Böylelikle Renault Megane E-Tech özellikleri şunlar;

 • Tamamen elektrikli araç
 • 0-100 km hızlanma 7,4 saniye
 • Maksimum hız 160 km
 • Ağırlık Tork Oranı 183,4 Nm/ton
 • Batarya 60 kWh
 • Batarya voltajı 400 Volt
 • Yol menzili 450 km
 • Ağırlığı 1633 kg

Megane e-tech tüm bileşenleri ile toplam 1633 kg ağırlığa sahip. Buna rağmen segmentinin en hafif araçları arasında yer alıyor. Ayrıca motorun performansını sabit tutabilmek için batarya ile düzenleme yapan bir ısı sistemine sahip. Elektrikli olmasının yanında yeniden tasarlanan bir yolcu kabinine sahip araç yolculuklar için rahat ve konforlu bir ulaşım sağlıyor. Arka koltuk diz mesafesi ise 209 mm. Bu sayede çok rahat bir seyahat imkanı sağlıyor.

Renault Megane E-Tech Özellikleri Fiyatı Belli Oldu
Renault Megane E-Tech Özellikleri Fiyatı Belli Oldu

Yeni Renault Megane E-Tech Ağustos ayında Türkiye yollarında yerini alacak. Ön siparişlerin alınmaya başlandığı araca sahip olmak isteyenler MAİS yetkili satıcılarına başvuruyor. Ön siparişle ilk 250 kişi Türkiye’de ilk kez Renault elektrikli araç sahibi olmuş olacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir