Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İCRADAN SATILIK
 4. »
 5. İcradan Satılık Hacizli 2020 Model Volkswagen Tiguan

İcradan Satılık Hacizli 2020 Model Volkswagen Tiguan

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 2 dk okuma süresi
127 0
İcradan Satılık Hacizli 2020 Model Volkswagen Tiguan

SUV model bir araç almak istiyorsanız bu anlamda müjdeli haber icradan satılık hacizli Volkswagen Tiguan ile ilan.gov.tr adresinden geldi.

İcradan satılık SUV aracın adresi Hatay İcra dairesi Müdürlüğü. Yeni ilana giren aracın ilan numarası ise ILN02022524. Hatay şehir merkezinde satışa konu edilen aracın plakası 31 DK 120. Volkswagen marka acın modeli ise Tiguan. İcradan satılık hacizli aracın özellikleri şu şekilde,

 • 31 DK 120 Plakalı
 • 2020 Model
 • 5 Koltukluk
 • Siyah renkli
 • Benzinli
 • Otomatik Vites
 • Araç çalışır vaziyette
 • Panoramik camlı
 • Hasarı yok

Hacizli olarak satışa konu edilen aracın muhammen bedeli ise 1 milyon 550 bin lira olarak belirlenmiş. Alım yapmak isteyenler aracı Hatay şehir merkezinde ilgili icra müdürlüğünden talep ederek görme imkanı olabilir. İcra dosyası 2023 – 228.

İcradan satılık Volkswagen Tiguan aracın ilk ihalesi ise 14 Mayıs 2024 tarihinde yapılacak. Saat 10:41’de yapılacak ihalenin 1. Artırma tarihi 21 Mayıs 2024. 2. Artırma ihalesi ise 20 Haziran 2024 tarihinde yine aynı saatte yapılacak.

Sayfamızdaki fotoğraf görsel amaçlı kullanılmış olup aracın kendi fotoğrafları değildir. Dilerseniz ilanın ayrıntılarına  buradan ulaşabilirsiniz.

İcradan Satılık Hacizli 2020 Model Volkswagen Tiguan
İcradan Satılık Hacizli 2020 Model Volkswagen Tiguan

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir