Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İCRADAN SATILIK
  4. »
  5. İcradan Satılık Hacizli 2009 Model BMW

İcradan Satılık Hacizli 2009 Model BMW

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 2 dk okuma süresi
123 0
İcradan Satılık Hacizli 2009 Model BMW 750 Bin Lira

Uygun fiyatlı olarak alım yapabileceğiniz bir adres olan esatis.uyap.gov.tr ile icradan satılık hacizli 2009 model BMW 750 Bin lira bedelle satışa çıkarılıyor.

BMW arayışında olanlar için çok iyi bir alternatif olan satışın adresi ise Adana Banka Alacakları İcra dairesi Müdürlüğü. Konuya ilişkin olarak ilan.gov.tr adresinde ayrıntılar yayınlanmış durumdadır. İlan numarası ise ILN02020653. Hacizli araçlar fiyatları ile son olarak çok revaçta bir alım yolu.

Borca istinaden haczedilen BMW 520 dizel araç 2009 model. Araç siyah renkli ve otomatik vites. Ancak aracın eksperinde kilometresinin okunamadığı belirtilmiş. 15 DB669 plakalı aracın aynı zamanda ruhsatı mevcut. Bununla birlikte ön ve arka plakası yok. Kapıları açık olan aracın motoru çalıştırılmamış. Bu yüzden elektrik ve mekanik aksamları da kontrol edilememiş. Belli yerlerinde göçük ve çizikler bulunduğu belirtilmiş. Bilirkişi raporu ilanda ayrıntılı olarak ele alınmış. Ancak araca ait fotoğraflara yer verilmemiştir. Bu yüzden sayfada kullanılan fotoğraf örnek amaçlı olarak konulmuştur.

icradan satılık hacizli 2009 model BMW aracın ilk ihalesi ise 4 Haziran tarihinde saat 11:00’de. İkinci ihale artırma tarihi ise 28 Haziran tarihinde yapılacak. İhale saati ise yine 11:00. Aracı fiziki olarak yerinde görebilmeniz belli izin ve şartlara bağlı. İnternet üzerinden yapılan ihale sonrası fiziken aracın olduğu yerde ihale yapılabilmektedir. Bu anlamda ilan numarası ile icra dosyasından ayrıntılar öğrenilebilir.

İcradan Satılık Hacizli 2009 Model BMW 750 Bin Lira
İcradan Satılık Hacizli 2009 Model BMW 750 Bin Lira

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir