Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İCRADAN SATILIK
  4. »
  5. İcradan Satılık Ford Cargo Kamyon

İcradan Satılık Ford Cargo Kamyon

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 2 dk okuma süresi
94 0
İcradan Satılık Ford Cargo Kamyon 520 Bin Liradan

Isparta 1. İcra dairesi Müdürlüğü yayınladığı ilanda icradan satılık Ford Cargo Kamyon araç için 520 Bin lira muhammen bedel açıkladı.

İcradan kamyon almak isteyenler için haber Isparta’dan geldi. Ford Cargo almak isteyenler için muhammen bedel 520 bin lira olarak açıklandı. İhale yöntemi ile satılacak olan hacizli kamyonun ilk satış günü ise 9 Mayıs olduğu belirtildi.

İcradan Satılık Ford Cargo Kamyon Özellikleri

Isparta 1. İcra Dairesinde 2023-366 dosya numaralı satış ilanında aracın 1999 model olduğu belirtiliyor. 06 EV 3655 plakalı aracın kasası kapalı. Kırmızı gül rengindeki aracın azami yüklü ağırlığı ise 25 bin kg.  Dizel araç manuel vitesli. 2400 cc silindire sahip aracın motor gücü ise 136 Kw. Aracın ağırlığı ise 9250 kg. 10 Tekerli Ford Cargo kamyon icradan hacizli satılık olarak ilana çıktı.

İcradan satılık hacizli Ford Cargo kamyonun ilanında ayrıca aracın plakalarının yerinde olduğu, ruhsatının ve araç teybi ile vetakoğraf cihazının bulunduğu belirtiliyor. Yaşına göre aracın çamurluk, panjurun da izlerin olduğu, çatlak ve kırıkların olduğu, bununla birlikte boyasında deformasyon olduğu belirtilmektedir. Araca ait ayrıntılı ilana buradan ulaşabilirsiniz.

İcradan Ford Cargo arayışındaysanız ilk ihale tarihi 9 Mayıs 2024 tarihinde saat 11:05’te. 1. Artırma 15 Mayıs olurken 2. Artırma ise 13 Haziran tarihinde saat 11.05 te gerçekleştirilecek.

Not : Fotoğraf görsel amaçlı kullanılmıştır. Aracın kendi fotoğrafı değildir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir