Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İCRADAN SATILIK
 4. »
 5. İcradan Satılık 2019 Volkswagen Passat

İcradan Satılık 2019 Volkswagen Passat

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 2 dk okuma süresi
100 0
İcradan Satılık 2019 Volkswagen Passat 1 Milyon 200 Bin TL

Görünümü ile ağır bir araç almak isteyenler için icradan satılık 2019 Volkswagen Passat 1 Milyon 200 Bin lira muhammen bedel ile satışa çıkarıldı.

Volkswagen’in en çok satılan araçlarından olan Passat neredeyse herkesin hayali. Zira makam aracı olarak kullanılan model Türkiye’de çok tutuldu. Bu sebeple alıcısı da bir hayli fazla. Böylelikle uygun fiyatlı araç almak isteyenlere kapıyı aralayan İcra Müdürlükleri zaman zaman hacizli araç ihale ilanlarına yer veriyor. Son olarak Kayseri Banka Alacakları İcra Dairesi Müdürlüğü bir ilan yayınladı.

İcradan Satılık 2019 Passat Özellikleri

Borçtan dolayı satışa çıkarılan Passat marka araç aynı zamanda esatis.uyap.gov.tr adresinden de ihale yöntemi ile alınabilir. Aracın başlıca özellikleri ise şunlar;

 • Plakası 34 EAR 612
 • Passat 3C
 • 2109 Model
 • Dizel
 • Siyah
 • 1598 cc
 • Yarı Otomatik Vites

Aracın çalıştırıldığı ancak ruhsatının bulunmadığı da diğer açıklamalarda yer alıyor. Sedan aracın koltuk kılıfları iyi durumda. Vites kolu, göğüs ve göstergelerin kullanılabilir halde olduğu, araç teybi ve klimasının bulunduğu, camların otomatik olduğu ve iç döşemelerinin iyi olduğu araç vasıflarında yer verilmiştir.

İhale Bilgileri

İcradan satılık Passat araç Gülşen Otopark yediemin Deposu, Şeker Mahallesi, Kümevler Mevkii, No 10 Kocasinan Kayseri adresindedir. İhale ile satılacak aracın ilk ihale tarihi 21 Mayıs saat 11:02’dir. İlk artırma 28 Mayıs tarihinde biterken ikinci ihale 19 Haziran tarihinde başlamaktadır. Bitiş tarihi ise 26 Haziran 2024 olarak açıklanmıştır.

Araca ait ihale ilanına buradan ulaşabilirsiniz. Sayfamızda gösterilen fotoğraf temsilidir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir