Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İCRADAN SATILIK
 4. »
 5. İcradan Satılık 2013 Model BMW

İcradan Satılık 2013 Model BMW

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 2 dk okuma süresi
127 0
İcradan Satılık 2013 Model BMW

İlan sayfasına düşen icradan satılık 2013 model BMW 900 Bin Lira Muhammen Bedel ile satışa konu edildi.

İcra dairesinin 2024 – 1444 dosya numarası ile icradan hacizli olarak satışa çıkarılan araca euyap sistemi üzerinden ihaleye katılabilirsiniz. Bunun yanında e ihale sonrası fiziki olarak yerinde ihaleye katılımda mümkündür. Bu anlamda ilgili icra dairesinde bilgi alınabilir.

Okunmalı : Hacizli Araçlar Alım Satım Yerleri Nereler? Nasıl Alınır?

İcradan Satılık 2013 Model BMW Özellikleri

İlan.gov.tr adresinde yayınlanan hacizli BMW borçtan dolayı icradan satışa çıkarıldı. İstanbul, Büyükçekmece 1. İcra Dairesi Müdürlüğünden satılacak olan aracın ilan numarası ILN02022945. İstanbul’da satılacak olan aracın özellikleri ise şu şekilde,

 • Plakası 34 KJ 2351
 • 2013 Model BMW 116i marka
 • Benzinli
 • Otomatik vites
 • Beyaz renkli
 • Aracın ruhsatı yok
 • Anahtarı yok
 • Plakaları mevcut
 • Aracın değişen parça kontrolü yapılmamış
 • Boyalı ve onarılan parçaları bulunuyor
 • Muhammen Bedel : 900.000 TL

Büyükçekmece 1. İcra Dairesi tarafından satışa çıkarılan aracın ilk ihale tarihi 14 Mayıs 2024, saat 10;43’te yapılacak. 1. Artırma tarihi 21 Mayıs 2024 iken ikinci artırma tarihi 16 Haziran 2024. İhale saatleri ise 10:43.

İcradan satılık hacizli araçlar fiyatları ile cazip olurken fiziki durumları itibariyle bazı hususlar göz önüne alınması gerekebilir. Zira alım sonrası tüm şartlar kabul edilmiş sayılmaktadır. İhaleye katılım ile ihaleyi alan kişilerin aracı satın almaması halinde muhammen bedel üzerinden yatırılan paralar gelir olarak irat edilebilir. Bu gibi hususlarda mağduriyet yaşanmaması için ilgili icra dairesi ve satış mecrasının ilgili sayfalarından bilgi alınabilir.

Not : Sayfamızdaki fotoğraf görsel amaçlı kullanılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir