Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İCRADAN SATILIK
  4. »
  5. İcradan Satılık 2013 Mercedes Benz

İcradan Satılık 2013 Mercedes Benz

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 2 dk okuma süresi
88 0
İcradan Satılık 2013 Mercedes Benz

Uygun fiyat şartları ve yüksek modellerde araç almak isteyenler için bir haber icradan satılık 2013 Mercedes Benz marka araç ile geldi.

İcradan satılık araçlar gündemdeki yerini korurken sürekli yeni araçların ilana konulması sektörde aramaların da artmasına neden olmaktadır. Mercedes araç almak isteyenler için bir fırsat ise Mardin İcra Dairesi Müdürlüğünden yapılan satış ilanı ile geldi.  İlan Numarası ILN02024091 olan araç hakkından ayrıntı verilmemiş.

Borçtan dolayı satılık olan Mercedes 2013 model. 2019 – 509 sayılı dosyaya istinaden yapılacak olan satış için esatis.uyap.gov.tr adresinden ihaleye katılım mümkün.

İcradan Satılık Mercedes İhale Bilgileri

Aracın plakası 47 DR 595. İlk ihale başlangıç tarihi olarak 30 Mayıs 2024 olduğu belirtilmiş. Saati ise 10:09. İlk artırma tarihi 06 Haziran olan ihalenin ikinci artırma tarihi 12 Temmuz 2024. Yine 10:09 saatlerinde yapılacak olan ihale internetten yapılabiliyor.

Not: Sayfamızdaki görsel bilgi amaçlı olup aracın kendi fotoğrafı değildir. İhale ve diğer bilgilere Mardin İcra Dairesi Müdürlüğünden ulaşılabilir. İcralık araçlar ve diğer ilanlara aynı zamanda ilan.gov.tr sitesinden takip edebilirsiniz. İhaleye katılımlar ise e-devletten girişiniz ile söz konusu araca yapılacak olan muhammen bedel ödemesi sonrası teklif verilerek yapılabilmektedir. Dilerseniz ihale ilanına buradan ulaşabilirsiniz.

İcradan Satılık 2013 Mercedes Benz
İcradan Satılık 2013 Mercedes Benz

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir