Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BLOG
  4. »
  5. Gümrükten Satılık Motokaravan – Yapımı Ne Kadar?

Gümrükten Satılık Motokaravan – Yapımı Ne Kadar?

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 3 dk okuma süresi
150 0
Gümrükten Satılık Motokaravan

En uygun fiyatlarla istediğiniz yerde tatil yapma imkanı sağlaması nedeniyle alternatif bir alım yolu olan gümrükten satılık motokaravan bugünlerde çok revaçta. Sebebi ise çok daha ucuza alınabilmesi.

Pandemi süreci ile yükselen bir hacim kamp tatilleri. Bu anlamda en önemli aracı olması, uygun fiyatlı olarak farklı alternatif alım yollarının aramasına neden olmaktadır. Bu yollardan birisi ise gümrükten satılık araçlardır. Çekme karavanlardan daha büyük avantaj sağlayan motokaravanlar ise sayısı her geçen gün artan önemli kamp araçları haline geldi.

Motokaravan almak isteyenler için sayısız alternatif mevcut. Ancak gümrükten satılık motokaravan sizler için daha büyük avantajlar sağlayabilir. Zira en önemli uygun fiyatı olmaktadır. Zaman zaman satış listesine giren bu araçları bulmanız çok mümkün değil. Ancak karavan yapımına uygun birçok araç satış listesinde sürekli yer almaktadır. Burada yapmanız gereken ise aldığınız aracı kendinize hizmet edecek şekilde dizayn ederek bir motokaravana çevirmek olabilir.

Motokaravan Yapımı Ne Kadar?

Gümrükten Satılık Motokaravan
Hayalinizdeki kamp aracını Gümrükten Satılık Motokaran ile karşılayabilirsiniz.

Gümrükten satılık araçlar içerisinde minibüs, midibüs ve hatta kamyonlar bulunmaktadır. Dilediğiniz türde bir araç alarak bunu motokaravan çevirebilirsiniz. Güncel fiyatlar ile isteğinize göre şekillenen bir aracın fiyatı ise yaklaşık 200 bin liradan başlamaktadır. Bu araca alacağınız buzdolabı, küçük bir TV, Vebasto, Park Kliması, su bataryası ve dolabı ile birlikte yatak alanı olabilen bir masaya sahip motokaravan 200 bin liradan başlayan fiyatlarla motokaravan yapımı ne kadar sorusunun yanıtıdır. Bunun yanında Motokaravan modifiyesi nasıl yapılır, karavanda yaşam sırları ile sizlere ipuçları vermiştik.

Motorlu bir araç kadar gümrükten satılık karavanlar bazen listeye girmektedir. Tatilini çadır ve karavan kamplarında yapmak isteyenler için en iyi araçları en ucuz fiyatlar ile alınabilir. Ancak burada alım ihale yöntemi ile yapılmaktadır. Bunun yanında bazı kriterler söz konusudur. Aracın alımı ile farklı harcamalar ile karşılaşılabilir. Bu duruma ayrıntılı bilgi ise satış sitesinde belirtilmektedir.

Gümrükten ayrıca motokaravanda kullanabileceğiniz mallar ve eşyaların da satış yeridir. Öyle ki gümrükte tutulan bu eşyalar alım ve satım yoluyla kazanç elde edilebilmektedir. Bu yüzden gümrük satışları sürekli incelenmesi gereken yerlerdendir.

Not: Fotoğraflar temsili kullanılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir