Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. blog sayfasında yer alan haberler 5846 sayılı yasaya % 100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Bu anlamda sitemizden haber ve fotoğraf alınması önceden yazılı olarak izin gerektirmektedir. Güncel olarak hacizli araçlar, hacizli icralık araçlar, otomobil ve merak ettiğiniz hususlar sayfalarımızda bulunmaktadır. Hacizli İcralık Araçlar Evler Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Hacizli.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışlarına aracılık etmez, para istemez, komisyon istemez. İlan ve diğer iletişimler için turanay@turanay.com.tr yazabilirsiniz.

Hacizli İcralık Araçlar Evler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. HABERLER
  4. »
  5. 4. Nesil Skoda Superb Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

4. Nesil Skoda Superb Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Hacizli Araçlar Hacizli Araçlar - - 4 dk okuma süresi
259 0
4. Nesil Skoda Superb Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Skoda en önemli modeli 4. Nesil Skoda Superb yeni modeliyle Kasım ayında tanıtılıyor. İlk Superb ile aradan geçen 90 yılda muhteşem bir devrim yaratan Skoda yeni modeli ile geniş kabin, çarpıcı tasarım ve gelişmiş teknolojiyle donatılmış durumda.

Skoda’nın en önemli modeli olan Superb yeni yüzüyle tüketicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken haberler ile gündem olmaya devam ediyor.

Benzinli ve dizel olmak üzere 150 ve 265 PS güce sahip motorun yanında hibrit teknolojisi ile motor seçenekleri sunacak olan 4. nesil Skoda Superb ilk kez bir hibrit motor ile sunuluyor. Bu anlamda plug-in hibrit Superb 100 km üzerinde sıfır emisyonlu menzil sağlıyor. Yeni modelin tanıtımı haberi sonrası herkesin merak ettiği husus 4. Nesil Skoda Superb Türkiye fiyatı oldu. Bu anlamda henüz bir açıklama bulunmuyor. Zira Kasım ayına kadar döviz kuruna bağlı olarak artışlar söz konusu olabilir.

4. Nesil Skoda Superb Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?
4. Nesil Skoda Superb Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Yeni Nesil Skoda Superb Güvenlik Üst Düzeye Çıkarıldı

Güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkaran yeni nesil Superb 10 hava yastığına sahip. Aynı zamanda asistan sistemine sahip. Böylelikle güvenlik en üst seviyelerde. Bunun yanında yüksek verimlilik ön plana alınmış. Bu sayede performansı da artırılmış. Yeni Superb’de tüm modellere DSG otomatik şanzıman sunulacak. Ancak yeni versiyonda vites kolu direksiyona taşınmış durumda. Böylelikle orta konsol alanı çok daha geniş bir alana sahip. Hatta bu sayede çok daha büyük konfor sunarken saklama alanları da daha geniş elde edilmiş oluyor.

4. Nesil Skoda Superb Özellikleri

Yeni nesil araçlarda ışıklandırma daha ince bir görünüme kavuştu. Bu görünümden Skoda’nın 4. Nesil aracı Superb’de nasibini almış. Kristal unsurların bulunduğu arka aydınlatma full Ledt Matrix farlara sahip.

4. Nesil Skoda Superb Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?
4. Nesil Skoda Superb Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Yeni nesil Superb aks aralığı korunmuş. Ancak bir önceki nesile göre çok daha yüksek ve uzun. Böylelikle baş mesafesi artırılmış. Aynı zamanda bagaj hacmi de artırılmış durumda. Sedan Superb bagaj hacmi 645 litre olmuş. Combi araç için ise 690 litre olarak tasarlanmış.

Superb Bugüne Kadar 1 Milyon 560 bin satış yaptı

Superb ilk modelini tanıtmasının ardından 2001 ile 2008 yılları arasında 137 bin araç satışı yaptı. İkinci suberb modeli ise 2008 ile 2015 yılları arasında üretilmiş ve ilk Combi versiyonu da bu nesilde bulunuyordu. Böylelikle 617 bin satışa ulaşan bir başarısı bulunuyor. Fakat 2015 yılından sonra üçüncü nesil SuperB 805 bin adetlik satış ile rekorunu kırdı. Böylelikle dünya çapında Superb toplam satış miktarı 1 milyon 560 bin oldu.

  1. nesil Skoda Superb Kasım ayında tanıtılacak. Tanıtımı yapılan yeni modelin üretimi ise Slovakya Bratislava fabrikasında olacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir